Neo Barf mı, Kuru Mama mı?

Kuru mama, özellikle az vakti olan çalışanlar arasında, 80’lerden bu yana oldukça popüler. Fakat son yıllarda katkısız ve doğal beslenmenin insan sağlığı açısından önemi anlaşıldıkça, köpek ebeveynleri olarak onlar için de aynısını istemeye başladık.

BARF mama (Biologically Appropriate Raw Food – biyolojik açıdan uygun çiğ mama), kuru mamadan farklı olarak köpekler için hiçbir faydası olmayan karbonhidrat ve yapay katkı/dolgu maddeleriyle dolu olmadığı için, en sağlıklı seçenek olarak her geçen gün daha çok kişi tarafından benimseniyor.

Kuru mama, yüksek ısılarda kurutularak kaybettiği besin değerlerini geri kazanmak için yapay vitamin ve minerallerle doldurulurken; yeni nesil kurutulmuş çiğ mama Neo Barf, köpeklere ihtiyacı olan gıdayı sadece içerdiği gerçek besinler aracılığıyla veriyor. Bu da köpeklerin doğal olarak çiğ mamanın koku ve tadını tercih etmesini sağlıyor.

Neo Barf’ta 65°C’nin altında havayla kurutulan taze et ve sebze-meyveler, paketlenmeden önce sterilize edilerek hem besin değerlerini koruyor hem bakterilere karşı korunuyor hem de kuru mama pratikliğinde tüketilebiliyor.

Sağlık ve lezzetle beslenmek onların en doğal hakkı. Onu NeoBarf’la bugün tanıştırın.

Bu yazıya bir emoji ile tepki ver
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1